Pomôž nám dostať Baňa Coworking do finálnej podoby 🙏

Podpor projekt do 07.08.2021 cez crowdfundingovú platformu StartLab a vyber si jednu zo skvelých odmien!

Zapoj sa do Akadémie pre podnikavé ženy cez LINK coworking

Zdieľať čĺánok

Facebook
LinkedIn
Twitter
Email
Kolegovia z coworkingu Link a Cvernovka organizujú bezplatný 6-týždenný kurz zameraný na rozvoj podnikateľských zručností. Prihlás sa do vzdelávacieho programu - špeciálne navrhnutého pre ženy a odštartuj podnikateľskú kariéru.

Prihláška – do 31.01.2022
Štart – február 2022

6x online školenie 
3 hodiny mentoring

Kapacita – 75 žien

Prihlás sa BEZPLATNE do 31.01.2022

 

Hlavným cieľom projektu je prostredníctvom lokálnych komunitných coworkingových centier reagovať na aktuálne problémy na trhu práce moderným, inovatívnym spôsobom.

Chceme reagovať na aktuálnu situáciu na trhu práce, kedy sa najmä ženy po materskej dovolenke, vo vyššom veku a s vyšším dosiahnutým vzdelaním potýkajú s problémami pri hľadaní práce a to z dôsledku neflexibilného pracovného času, nedostatočného finančného ohodnotenia či nedostatku pracovných príležitostí, ktoré by zodpovedali ich vzdelaniu a skúsenostiam.

Tento jav môžeme pozorovať vo všetkých regiónoch Slovenska. Jedným zo spôsobov, ako sa dá tento problém riešiť, je motivovať ženy k rozbehu vlastného podnikania v oblasti sociálnych inovácií, ktoré poskytujú nielen možnosti príjmu, ale zároveň reagujú na riešenie potrieb v komunitách podnikateliek. Posilnením podnikateľských zručností prostredníctvom moderných vzdelávacích metód dodáme  ženám vnútornú sebadôveru presadiť sa v konkurencieschopom podnikaní a zároveň prispejeme k miestnemu komunitnému rozvoju udržateľným spôsobom. Na tomto projekte budeme spolupracovať s bratislavským Coworkingom Cvernovka, ktorý v minulosti nadizajnoval veľký vzdelávací program pre ženy.

Navrhnutý vzdelávací program sa bude realizovať online počas 6 týždňov.

Majo Jendruch

Baňa Coworking v centre Spišskej Novej Vsi je miesto pre ľudí, ktorých pracovný svet sa odohráva za monitorom. Napíš nám a staň sa členom komunity.