Pomôž nám dostať Baňa Coworking do finálnej podoby 🙏

Podpor projekt do 07.08.2021 cez crowdfundingovú platformu StartLab a vyber si jednu zo skvelých odmien!

Over si kvalitu svojho nápadu a nauč sa rozbehnúť podnikanie – len do 30.9.2022

Zdieľať čĺánok

Facebook
LinkedIn
Twitter
Email
Je tu blesková a jedinečná príležitosť naučiť sa rozbiehať biznis nápady. Otvára sa už šiesty ročník projektu Inoveum, zameraný na rozvoj podnikavosti a inovatívnosti mladých ľudí do 30 rokov z regiónu Spiš.

Od nápadu k prvým zákazníkom

Ak už dlhšie máš v hlave podnikateľský nápad, máme pre teba riešenie. Pozývame ťa do dvojmesačného inkubačného programu, ktorý zvládneš popri škole, práci či rodine. Toto sú hlavné benefity, prečo to skúsiť:

✓ Naučíš sa, ako odprezentovať nápad cez demoslide

✓ Osvojíš si metódy vykonávania zákazníckeho prieskumu

✓ Pochopíš ako otestovať nápad cez prototyp

✓ Naučíš sa vyskladať predajný web

✓ Zvládneš zrealizovať jednoduchú online kampaň

✓ Zistíš, či je o tvoj produkt skutočný záujem

✓ Porozumieš celému procesu testovania biznis nápadov tak, aby to finančne nebolelo

 

Ďalšie kroky

Postup je jednoduchý. Choď na web www.inoveum.sk a vyplň krátku prihlášku. Pozor, čas na odoslanie prihlášky máš len do 30. septembra! Tvoj nápad starostlivo zhodnotí odborná porota a hneď v pondelok 3.10. sa dozvieš, či postupuješ ďalej. Ak tvoj nápad prejde selekciou, počas mesiacov október a november 2022 na ňom budeš pracovať.

Nápad môžeš prihlásiť ako tím alebo jednotlivec. Stačí, že z regiónu Spiš pochádzaš. Nemusíš tu aktuálne pôsobiť. Väčšina práce a konzultácií prebehne online. K dispozícii budeš mať pracovné zošity a video lekcie, preto ti nič neunikne.

 

O projekte Inoveum

Inoveum už 6 rokov podporuje nápady mladých ľudí, stredoškolákov a vysokoškolákov z regiónu Spiš. Generálnym partnerom projektu je spoločnosť Nidec Global Appliance, odborným garantom Rozbehni sa! a hlavným partnerom Nadácia Pontis.

Spoločne inšpirujeme študentov k rozbehnutiu biznis a technologických nápadov. Projekty konzultujeme a tým najlepším ponúkame vstupenku do inkubátora s možnosťou získať expertné konzultácie, mentorov a ďalšie skvelé ceny.

Majo Jendruch

Baňa Coworking v centre Spišskej Novej Vsi je miesto pre ľudí, ktorých pracovný svet sa odohráva za monitorom. Napíš nám a staň sa členom komunity.