Pomôž nám dostať Baňa Coworking do finálnej podoby 🙏

Podpor projekt do 07.08.2021 cez crowdfundingovú platformu StartLab a vyber si jednu zo skvelých odmien!

Over si kvalitu svojho nápadu a nauč sa rozbehnúť podnikanie – len do 30.9.2022

Zdieľať čĺánok

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Je tu blesková a jedinečná príležitosť naučiť sa rozbiehať biznis nápady. Otvára sa už šiesty ročník projektu Inoveum, zameraný na rozvoj podnikavosti a inovatívnosti mladých ľudí do 30 rokov z regiónu Spiš.

Od nápadu k prvým zákazníkom

Ak už dlhšie máš v hlave podnikateľský nápad, máme pre teba riešenie. Pozývame ťa do dvojmesačného inkubačného programu, ktorý zvládneš popri škole, práci či rodine. Toto sú hlavné benefity, prečo to skúsiť:

✓ Naučíš sa, ako odprezentovať nápad cez demoslide

✓ Osvojíš si metódy vykonávania zákazníckeho prieskumu

✓ Pochopíš ako otestovať nápad cez prototyp

✓ Naučíš sa vyskladať predajný web

✓ Zvládneš zrealizovať jednoduchú online kampaň

✓ Zistíš, či je o tvoj produkt skutočný záujem

✓ Porozumieš celému procesu testovania biznis nápadov tak, aby to finančne nebolelo

 

Ďalšie kroky

Postup je jednoduchý. Choď na web www.inoveum.sk a vyplň krátku prihlášku. Pozor, čas na odoslanie prihlášky máš len do 30. septembra! Tvoj nápad starostlivo zhodnotí odborná porota a hneď v pondelok 3.10. sa dozvieš, či postupuješ ďalej. Ak tvoj nápad prejde selekciou, počas mesiacov október a november 2022 na ňom budeš pracovať.

Nápad môžeš prihlásiť ako tím alebo jednotlivec. Stačí, že z regiónu Spiš pochádzaš. Nemusíš tu aktuálne pôsobiť. Väčšina práce a konzultácií prebehne online. K dispozícii budeš mať pracovné zošity a video lekcie, preto ti nič neunikne.

 

O projekte Inoveum

Inoveum už 6 rokov podporuje nápady mladých ľudí, stredoškolákov a vysokoškolákov z regiónu Spiš. Generálnym partnerom projektu je spoločnosť Nidec Global Appliance, odborným garantom Rozbehni sa! a hlavným partnerom Nadácia Pontis.

Spoločne inšpirujeme študentov k rozbehnutiu biznis a technologických nápadov. Projekty konzultujeme a tým najlepším ponúkame vstupenku do inkubátora s možnosťou získať expertné konzultácie, mentorov a ďalšie skvelé ceny.

Majo Jendruch

Baňa Coworking v centre Spišskej Novej Vsi je miesto pre ľudí, ktorých pracovný svet sa odohráva za monitorom. Napíš nám a staň sa členom komunity.

Skvelé!

Vyplň formulár a odošli nezáväzný dopyt. Ozveme sa obratom.